Słoneczna Piwnica Słoneczna Piwnica Słoneczna Piwnica Słoneczna Piwnica

«Warsztaty

Warsztaty hawajskie

Ciekawy warsztat zainspirowany hawajskim systemem uzdrawiania.

W programie:

  • Elementy hawajskiej filozofii jako wprowadzenie do metody
  • Ćwiczenia energetyzujące i wizualizacje
  • Medytacja z żywiołami
  • Nauka masażu KAHI LOA
  • Medytacja w ruchu

Masaż KAHI LOA zwany też „magicznym dotykiem” różni się od innych form masażu. Pochodzi on z bardzo starej tradycyjnej hawajskiej pracy nad ciałem. KA oznacza ruch, HI – płynąć. KAHI znaczy więc jedność płynącego ruchu w masażu, który jest tak ważny dla hawajskiego uzdrawiania. Poszerzenie tego pojęcia o LOA podnosi jego wartość do wielkiej jedności, do doskonałego systemu.

Masaż jest dość prosty i możliwy do nauczenia dla każdego, kto zechce się skoncentrować i zaangażować swoją wyobraźnię. Do tego masażu nie trzeba się rozbierać i nie używa się olejku.

Pracuje się na powierzchni skóry. Skóra jest największym organem naszego ciała. Tak, jak każdy organ ma też zdolność wytwarzania uzdrawiających hormonów i związków chemicznych. Współcześni naukowcy dowiedli, ze już zwykłe głaskanie może rozpocząć proces uzdrawiania. Hawajczycy wiedzieli to od zawsze i mądrze wykorzystywali w praktyce. Komórki masowanej skóry przenoszą serdeczne i czułe nastawienie masażysty połączone z siłą jego rąk na całe ciało masowanej osoby.
Na warsztatach nauczysz się jak pomagać sobie i swoim bliskim w poprawie zdrowia i samopoczucia
poprzez starą hawajską pracę z ciałem i z żywiołami.

Inwestycja: 2 dni – 300 zł

© 2012-2014 Słoneczna Piwnica. Pracownia Artystyczno-Terapeutyczna. Danuta Kozłowska - HTML5 - stat4u