Słoneczna Piwnica Słoneczna Piwnica Słoneczna Piwnica Słoneczna Piwnica

«Warsztaty

Vedic Art

Warsztaty Vedic Art są dla każdego
Zawsze możesz uczyć się piękniej żyć oraz korzystać z twórczego obcowania ze sztuką i ze sobą.

 

Koniecznie skorzystaj, gdy:

  • Masz poczucie niemocy twórczej, masz wrażenie, że stoisz w miejscu i nie rozwijasz się.
  • Czujesz się wypalony zawodowo.
  • Jesteś niezadowolony.
  • Wydaje ci się, że inni są lepsi od ciebie.
  • Wydaje ci się, że jesteś za stary lub za młody, że jest na coś za późno lub za wcześnie.
  • Czujesz, że masz w sobie jakąś blokadę.
  • Chcesz przeżyć coś wyjątkowego.
  • Chcesz zrobić sobie lub komuś bliskiemu nietuzinkowy prezent.

Pamiętaj, że nigdy nie jest za późno, ani za wcześnie żeby zrobić coś dla siebie, żeby zmienić coś na lepsze. Możesz poczuć się odprężony i zadowolony, bo wiesz, bo umiesz, bo działasz twórczo. Możesz poczuć satysfakcję, a nawet dumę z własnych osiągnięć. Możesz przeżyć ciekawy i twórczy czas. Możesz lepiej poznać siebie.

Najszczęśliwsze momenty w naszym życiu były wtedy, gdy bawiliśmy się jak dzieci i tworzyliśmy po prostu dla zabawy, gdy odkrywaliśmy coś nowego i czuliśmy fascynację.

Możesz to sobie przypomnieć na kursie Vedic Art. Nie ma tu żadnych ograniczeń ani technik, jest tylko twórczy proces. Może nigdy o tym nie myślałeś, ale w każdym z nas jest mistrz, bo każdy ma moc tworzenia. wystarczy tylko chcieć. Odkryj mistrza w sobie.

Pewien podróżnik powiedział:
Różnica między ludźmi, którzy realizują swoje marzenia, a całą resztą świata nie polega na zasobności portfela. Chodzi o to, że jedni przez całe życie czytają o dalekich lądach i śnią o przygodach, a inni pewnego dnia podnoszą wzrok znad książki, wstają z fotela i ruszają na spotkanie swoich marzeń.

Ja bym dodała, że jeszcze inni zatracili gdzieś swoje marzenia i zapomnieli o nich i nie wiedzą dlaczego życie ich nie satysfakcjonuje.

Przypomnienie: Możesz spełnić swoje marzenia i wyruszyć w ciekawą podróż, może na inny ląd, może w głąb siebie…

Udział w warsztatach Vedic Art  jest tym przysłowiowym pierwszym krokiem.

Możesz czasami rezygnować z planów, ale nigdy nie rezygnuj ze swoich marzeń.

 

Żeby zarezerwować dla siebie miejsce zadzwoń: 607 854 261
lub napisz: slonecznapiwnica@gmail.com

Więcej informacji: vedicart.mazury.pl, e-vedicart.pl

Inwestycja w pięć pięknych, twórczych dni – 700 zł
lub dwa weekendy, każdy 370 zł.

 

Pracownia jest wyposażona w sztalugi. Potrzebne materiały:  podobrazia, farby, pędzle, po bardzo korzystnych cenach. Materiały do struktur, brokaty, sznurki, kleje, biała i czarna farba, gąbki i inne potrzebne rzeczy oraz  narzędzia bezpłatnie. Woda, kawa, herbata, w ramach gościnności Słonecznej Piwnicy.  Serdecznie zapraszamy.

Trochę historii:

Vedic Art jest to pozaakademicki system wolnego kształcenia, który uczy sztuki życia poprzez malowanie. Metoda ta została opracowana przez szwedzkiego malarza Kurta Callmana, ale swoje praźródło ma w starożytnych Wedach – księgach, które zawierają kompletną wiedzę na temat wielu dziedzin życia. Tę starożytną mądrość przywiózł do Europy w 1967 roku mistrz medytacji transcendentalnej Maharishi Mahesh Yogi zwany też joginem Beatlesów. Wśród wielu podopiecznych mistrza byli też studenci Akademii Sztuk Pięknych w Sztokholmie, a między nimi Curt  Kallman, który zachęcony przez mistrza przez 14 lat pracował nad tym, aby elitarna sztuka malowania stała się narzędziem rozwoju duszy i aby była dostępna dla wszystkich.

Maharishi przekazał Curtowi 17 zasad wedyjskich, a malarz dostosował je do potrzeb człowieka zachodu i w ten sposób powstała ta wspaniała metoda rozwoju kreatywności.

W Szwecji na jego warsztatach bywało po kilkaset osób, w tym regularnie członkowie rządu i rodziny królewskiej. Vedic Art stało się nie tylko skutecznym sposobem rozwoju ale też modnym i ciekawym spędzaniem czasu. W Polsce warsztaty Vedic Art odbyły się pierwszy raz w 2005 roku i od tamtej pory cieszą się coraz większą popularnością.

© 2012-2014 Słoneczna Piwnica. Pracownia Artystyczno-Terapeutyczna. Danuta Kozłowska - HTML5 - stat4u