Słoneczna Piwnica Słoneczna Piwnica Słoneczna Piwnica Słoneczna Piwnica

O mnie

Odkąd w 2006 roku nauczyłam się masażu Lomi Lomi Nui obudziło się we mnie pragnienie szerszej działalności w dziedzinie poprawy jakości życia.
Poznanie pięknej i mądrej filozofii hawajskiej, która towarzyszyła tej edukacji, zaowocowało wieloma działaniami. Poszłam w kierunku rozwoju uczestnicząc w wielu kursach i intensywnie ucząc się w Studium Psychologii i Psychotroniki w Białymstoku. Jednocześnie praktykowałam masaże polinezyjskie.

Mając już wiedzę, umiejętności, doświadczenie życiowe i pedagogiczne, a przede wszystkim wielkie chęci pracy z ludźmi szukałam odpowiedniego sposobu realizacji swoich marzeń.

Słoneczna Piwnica powstała z potrzeby serca i jest odpowiedzią na potrzeby wielu serc, nawet tych, które jeszcze nie wiedzą, że jest im potrzebna.

Nie od razu wiemy jak chcielibyśmy żyć, czasem potrzeba wielu lat i wyrzeczeń, wielu ślepych dróg, żeby dotrzeć do celu. Jak większość ludzi błądziłam po wielu drogach, żeby dojść do siebie. Spotykałam na tych drogach wielu nauczycieli, wyciągałam lub nie naukę z doświadczeń życiowych. Moje życie było bogate w różne przeżycia i dobre i mniej dobre. Jednak zawsze i w każdych okolicznościach mogłam liczyć na moją rodzinę, bo rodzina udała mi się najbardziej w życiu. Od ponad 30-stu lat ten sam kochający i kochany mąż, oraz dwóch wspaniałych synów z których jestem dumna i którzy są wielką radością mojego życia.

Teraz, kiedy moi synowie są już dorośli i nie potrzebują tak bardzo mojego czasu mogę swoim doświadczeniem żony, matki i terapeutki dzielić się z innymi całkiem swobodnie. Mam teraz taką możliwość.

Za tę możliwość bardzo dziękuję moim najbliższym i moim przyjaciołom, którzy mnie wspierali i pomagali w stworzeniu tego szczęśliwego miejsca, bo Słoneczna Piwnica jest miejscem szczęśliwym. Została stworzona po to, żeby pomagać ludziom w dostrzeganiu słonecznej strony życia. Zapraszam do korzystania z tego w pełni poprzez kontakt osobisty i mailowy oraz uczestnictwo w proponowanych warsztatach i terapiach. Przesyłam dużo dobrej energii i ciepła – Danusia

„Mam jedną małą kroplę
wiedzy w mojej duszy.
Pozwól jej rozpuścic się w Twoim oceanie”
– Rumi

 

 

Moje kwalifikacje:

 

  • Studium Psychologii Psychotronicznej – terapie naturalne
  • Dyplom nauczycielski Vedic Art
  • Międzynarodowy certyfikat Lomi Lomi Nui. Susan Pa’iniu Floyd

 

 

  • Pozostałe dyplomy i certyfikaty

© 2012-2014 Słoneczna Piwnica. Pracownia Artystyczno-Terapeutyczna. Danuta Kozłowska - HTML5 - stat4u